6 powodów,

6 powodów dla których Matka musi czasem odpocząć od swoich dzieci :)

00:40:00 Blaneczkowo 3 KomentarzeNawet najlepsza Mama na świecie potrzebuje chwili dla siebie.
Dokładnie tak ! potrzebuje resetu, oddechu, wypicia kawy w spokoju lub czegoś mocniejszego ;)


Oto moje 6 powodów dla których Matka musi czasem odpocząć od swoich dzieci.

1.Kiedy głowa Twoja niczym globus i ciągle słyszysz wołające głosy : ‘Mamooo” zdecydowanie to czas na reset, inaczej nastąpi wyższe stadium
2. Matka też kobieta. Nałóż szpilki, sukienkę i idź na miasto. Kiedy ostatnio ot tak wyszłaś potańczyć ? Dziecko pod opieką taty, czy to takie straszne?  patrz tu -> Dziecko z tatą :)
3.Jeśli masz ten wzrok, właśnie taki, kiedy widzisz swoje dziecko pijące wodę z miski psa – i to już 4 raz w tym miesiącu, wczoraj pomalowało kanapę a godzinę temu wysmarowało lalki twoim najlepszym kremem na zmarszczki  – przestań tak patrzeć zadzwoń do ojca dziecka.
Następnie kup choćby tanie wino i wypij z przyjaciółką J
4. W życiu nie ma lekko – kiedy to całkiem niechcący spotkasz ‘serdeczną przyjaciółkę’ z podstawówki i zapyta się Ciebie : który miesiąc ?
Jedyne co Ci pozostało to nerwy w konserwy a najbliższy weekend poświęć na zakupy, bo to wszystko, przez te luźne ciuchy ;)
   5.  Jeśli modlisz się o cierpliwość do ludzi których kochasz to zdecydowanie potrzebujesz odpoczynku
  6.    Jeśli budzisz się w nocy cała mokra bo śniło Ci się, że jesteś w ciąży i to z czworaczkami,  to nie zastanawiaj się długo – na weekend wywieź dziecię do dziadków :)

  Ja tak zrobiłam ;)


Design by Bobofashion 


Podobne posty

3 komentarze:

  1. Haha ty jesteś dobra. Ja też wywiozlam na wakacje i tęsknię strasznie. Chociaż nie powiem-odpoczywam troszkę; )buziaki dla wss

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniu polać Ci, polać - wszystko się zgadza !!!
    pozdrawiam Sylwia

    OdpowiedzUsuń