dla dzieci,

TwistCar project ! with Blaneczkowo :)

06:26:00 Blaneczkowo 2 Komentarze

Temat zabawki - to istny temat rzeka.
Można by opowiadać, co warto i jakie najlepiej.
Wybór zalewający nasze myśli - od zabawek typowo eko drewnianych po zabawki interaktywne, itd,itd.
Pamiętam ten moment, kiedy to Czort był maleństwem - pozytywki, maty edukacyjne jeszcze były tematem nieznanym a jedyne na co reagowała to moja buzia wymawiająca głośno 'a kuku'.
Nie mogłam doczekać się kiedy to zacznie interesować się choćby grzechotką, także wtedy poszły w ruch poradniki, blogi,internety.
A potem ?
Poszło z górki. Wszelkie nowości, wylansowane przez tv czy internet.
To ciocia kupiła, to dziadek, babcia czy wujek.
Prezentów coraz to więcej, każdy kąt domu zajęty - ja głupieje, bo przy kolejnych pytaniach co kupić Blaneczce na urodziny, najnormalniej rozkładam ręce.
To właśnie wtedy przychodzi taki moment w Twoim życiu rodzicu, że zaczynasz obmyślać co by tu kupić. Jeśli ten moment trwa u Ciebie - to mam nadzieję, że po przeczytaniu oraz obejrzeniu zdjęć i filmiku pomogę :)
Co to takiego ?
TwistCar -  fantastyczna zabawka można rzec jeździk, jednak tym razem możesz podejść do tego spokojnie. Jeździk wykrzywiał Twojemu dziecku nóżki ?
TwistCar to jeździk na którym dziecko wcale nie musi się odpychać ( jak już dziecko pojmie sztukę jazdy). Co najlepsze posiada ładowność do 120 kg zatem spokojnie możesz jeździć rodzicu i Ty :)
Oby potem kłótni nie było i płaczu :)

Wszelkie informacje znajdziecie -> TUYou have to see ! :)


Podobne posty

2 komentarze: